top of page
Zdjęcia-i-spacery-po-Rybnej.png

zdjęcia i spacery po Rybnej

  • Zdjęcie autoraKinga

spacerkiem na boisko albo Sokół gola!


Temperatura -4 w dzień, trawnik wysypany piaskiem. Nic się tu teraz nie dzieje, ale czekając na otwarcie sezonu piłkarskiego i emocje towarzyszące meczom proponuję spacer w kierunku boiska. Spacerek i rzut okiem na naszą drużynę.

Klub LKS Sokół Rybna został reaktywowany w 1994r, a kolejno jego prezesami byli panowie:

1994 – 1997 – Malik Janusz

1997 – 2005 – Wiecheć Augustyn

a od 2005 na stanowisku jest – pan Bogdan Kędzierski.

Obecnie drużyna jest trenowana przez pana Janusza Pudełko.

Od sezonu 2001/2002 Klub rozegrał: 366 meczy i zdobył 542 punkty. W tym czasie strzelił 910 bramek. Wiadomo, że na własnym boisku przed większą ilością własnych i dopingujących kibiców gra się lepiej, więc na własnym boisku Sokół rozgromił przeciwników 97 razy zdobywając w sumie 525 bramek.

Najwięcej bramek Sokół wywalczył w meczach z Gajowianką II Gaj (14:1) oraz z Wisłą Czernichów (12:1).

Ale Sokół to nie tylko gra w piłkę. To również drużyna od zadań specjalnych - w październiku zawodnicy oraz działacze zarejestrowali się w Urzędzie Gminy Czernichów jako potencjalni dawcy szpiku kostnego dla potrzebującej Oli. Drużyna co roku organizuje nam też znakomitą zabawę odpustową, podczas której zbiera fundusze na dalszą działalność.

Ech, czekamy na nowy sezon. A wtedy spacerkiem na boisko... I trzymamy kciuki. Sokół gola!Za trud przygotowania wszystkich informacji serdecznie dziękuję panu Zbigniewowi Nodze.

70 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

uwaga płazy

wiosna

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
bottom of page