top of page
Zdjęcia-i-spacery-po-Rybnej.png

zdjęcia i spacery po Rybnej

  • Zdjęcie autoraKinga

jak to się robi w Rybnej


19 lipca

Zaczęła pani Barbara. Niemal padam z wrażenia widząc jej zgłoszenie mojej osoby do plebiscytu Gazety Krakowskiej - Wielkie Odkrywanie Małopolski. Zapoznaję się z kategoriami i regulaminem akcji. Pomysł może trochę zuchwały - ale "Miejsce Niezwykłe" jest jak szyte dla Rybnej. Zgłaszam i ogłaszam, żeby też inne osoby zgłaszały. Wiem, że tak się zadziało.

9 sierpnia

Jest! Rybna jest nominowana do kategorii Miejsce Niezwykłe. Trzeba zacząć działać, samo się nie zrobi. W sumie jest trzydziestu jeden nominowanych do tej nagrody.. Nagrodą jest pięćdziesiąt tysięcy złotych - i jest tylko jedna nagroda...

11 sierpnia

Uruchamiam profil Rybna-wielkieodkrywaniemałopolski. Daję Dance hasła dostępu do strony "masz, rządź, współdziałaj" i ... zarażam ją dość poważną chorobą zwaną "wygrać!". Szybko ustawiamy się na przodujących pozycjach, ale prowadzenia nie obejmujemy. Kiedy ja tracę zapał i wiarę - Danka przejmuje pałeczkę. Nic tak nas jednak nie motywuje jak jak czyjeś przekonanie, że nie widzi w Rybnej nic niezwykłego. No to idziemy na całość - pocztówki, magnesy, plakaty. Tracę nadzieję. Piszę do Danki - jeśli będziemy w pierwszej dziesiątce to będzie sukces. Danka zapewnia - będziemy w pierwszej piątce. A tu konkurencja przystępuje do ataku. No więc dość dobrze poznajemy wirtualnie miejscowość Nowica i Nowa Góra - podpatrujemy ich życie, ciekawe miejsca, poznajemy. To niebagatelny plus akcji.

WOMMN.22 mam już wbite w pamięć, mogę dyktować wyrwana ze snu. Mamy cudownych ambasadorów wspierających nas komentarzem z poleceniem.

27 sierpnia

Czasu niewiele. Pan Mirek proponuje spotkanie w ostatni dzień większej zaangażowanej grupy i zdecydowane działanie. Konkurencja nie śpi - i też podpatrują nasze wirtualne życie. Komunikujemy się już przez wiadomości.

7 września

Spotykamy się w barze u Kopra. Fantastyczni właściciel przygotowują nam warunki do akcji, poczęstunek. Jest nerwowo, ale bardzo wesoło. Ostatnie minuty, napięcie rośnie. 21.01 - odświeżamy wyniki. Euforia! W sms-ach jesteśmy pierwsi! Ale to nie koniec - na oficjalne wyniki trzeba czekać do 5 października!!! To baaardzo długo. Wtedy odbywa się gala, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Kapituła ma udział w głosowaniu, to może zmienić wyniki. Coraz większy stres.

5 października

Rytro.

Mamy to!

p.s. Liczył się każdy głos. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do zwycięskiego wyniku. Daliście z siebie wszystko a tych osób, którym należą się ukłony nie sposób wymienić. Jesteście wspaniali.

Za wspólnie spędzone ostatnie godziny głosowania chciałabym jednak szczególnie podziękować - Żanecie, Dance, p. Mirkowi, Pawłowi, Józkowi i Gabrysiowi oraz właścicielom baru u Kopra.

No i gdyby nie pani Barbara...

72 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

uwaga płazy

wiosna

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
bottom of page