• Kinga

jak to się robi w Rybnej


19 lipca

Zaczęła pani Barbara. Niemal padam z wrażenia widząc jej zgłoszenie mojej osoby do plebiscytu Gazety Krakowskiej - Wielkie Odkrywanie Małopolski. Zapoznaję się z kategoriami i regulaminem akcji. Pomysł może trochę zuchwały - ale "Miejsce Niezwykłe" jest jak szyte dla Rybnej. Zgłaszam i ogłaszam, żeby też inne osoby zgłaszały. Wiem, że tak się zadziało.

9 sierpnia

Jest! Rybna jest nominowana do kategorii Miejsce Niezwykłe. Trzeba zacząć działać, samo się nie zrobi. W sumie jest trzydziestu jeden nominowanych do tej nagrody.. Nagrodą jest pięćdziesiąt tysięcy złotych - i jest tylko jedna nagroda...

11 sierpnia

Uruchamiam profil Rybna-wielkieodkrywaniemałopolski. Daję Dance hasła dostępu do strony "masz, rządź, współdziałaj" i ... zarażam ją dość poważną chorobą zwaną "wygrać!". Szybko ustawiamy się na przodujących pozycjach, ale prowadzenia nie obejmujemy. Kiedy ja tracę zapał i wiarę - Danka przejmuje pałeczkę. Nic tak nas jednak nie motywuje jak jak czyjeś przekonanie, że nie widzi w Rybnej nic niezwykłego. No to idziemy na całość - pocztówki, magnesy, plakaty. Tracę nadzieję. Piszę do Danki - jeśli będziemy w pierwszej dziesiątce to będzie sukces. Danka zapewnia - będziemy w pierwszej piątce. A tu konkurencja przystępuje do ataku. No więc dość dobrze poznajemy wirtualnie miejscowość Nowica i Nowa Góra - podpatrujemy ich życie, ciekawe miejsca, poznajemy. To niebagatelny plus akcji.

WOMMN.22 mam już wbite w pamięć, mogę dyktować wyrwana ze snu. Mamy cudownych ambasadorów wspierających nas komentarzem z poleceniem.

27 sierpnia

Czasu niewiele. Pan Mirek proponuje spotkanie w ostatni dzień większej zaangażowanej grupy i zdecydowane działanie. Konkurencja nie śpi - i też podpatrują nasze wirtualne życie. Komunikujemy się już przez wiadomości.

7 września

Spotykamy się w barze u Kopra. Fantastyczni właściciel przygotowują nam warunki do akcji, poczęstunek. Jest nerwowo, ale bardzo wesoło. Ostatnie minuty, napięcie rośnie. 21.01 - odświeżamy wyniki. Euforia! W sms-ach jesteśmy pierwsi! Ale to nie koniec - na oficjalne wyniki trzeba czekać do 5 października!!! To baaardzo długo. Wtedy odbywa się gala, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Kapituła ma udział w głosowaniu, to może zmienić wyniki. Coraz większy stres.

5 października

Rytro.

Mamy to!

p.s. Liczył się każdy głos. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do zwycięskiego wyniku. Daliście z siebie wszystko a tych osób, którym należą się ukłony nie sposób wymienić. Jesteście wspaniali.

Za wspólnie spędzone ostatnie godziny głosowania chciałabym jednak szczególnie podziękować - Żanecie, Dance, p. Mirkowi, Pawłowi, Józkowi i Gabrysiowi oraz właścicielom baru u Kopra.

No i gdyby nie pani Barbara...

#wom #miejsceniezwykłeplebiscyt

68 wyświetlenia0 komentarz
Copyright © Vivamus 2017-2021 All rights reserved
vivamus_element_preview.png
na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer
na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer