• Kinga

zachód słońca? pojedynek?


Co nas dzieli? Jedynie Wisła.

Co nas łączy? Most Łączany - Rusocice, zacięcie do spacerów i wycieczek, pasja fotograficzna, chęć poznawania nowego (i nowych ludzi), piękne okolice... Można jeszcze wymieniać.

I oto nam przyszło stanąć do zapowiadanego od dłuższego czasu pojedynku - ramię w ramię, twarzą do... gór. Gości przyjeżdża czworo, nasza drużyna składa się z pięciu członków, nie licząc psa.

Drużyna ze Spytkowic

Po stronie Rybnej stanęli

No to - jazda na... w pierwszej kolejności opowieści o miejscach gdzie mieszkamy i co mamy ciekawego. Bo na spektakularny zachód słońca nie ma co liczyć... Niebo jest pokryte chmurami i w decydującym momencie nie będzie widać słońca. Widać za to z Wrzosów Babią Górę i Tatry - i to robi na gościach wrażenie. My mamy wzniesienia i widok na góry, nasi nowi znajomi "wodę" - mieszkają w starorzeczu Wisły. Zdjęcia na profilu www.facebook.com/Moje-Spytkowice oraz www.facebook.com/Wschody-i-zachody-Słońca - zachwycają.

Ruszamy pod Lipkę. Drzewo rozdarte od uderzenia piorunu zachęca do wspinaczki - przynajmniej najmłodszych członków naszej drużyny. Dalej - drogą do góry pod Sosenkę. Chyba wszyscy lubimy "żółte" bo wielu z nas wciąga rzepak, nawet czworonogi Zbój buszuje w jego gąszczu. Czas bardzo miło płynie i trzeba wracać. Mam nadzieję, że nie wymęczyliśmy gości spacerem. Z zachodu słońca nic wyszło, ale przecież tyle słonecznych bezchmurnych dni przed nami.

Dziękujemy bardzo za wizytę i zapraszamy ponownie!

Fotogaleria z "nietakiegoznowu" pojedynku.

#sesja #rybna #spytkowice

Copyright © Vivamus 2017-2021 All rights reserved
vivamus_element_preview.png
na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer
na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer