top of page
  • Zdjęcie autoraKinga

gdyby Rybna była kobietą...

...to czego życzyłbyś jej z okazji Dnia Kobiet?

Zapytałam o to czterech panów, każdy na to pytanie reagował uśmiechem i zaskoczeniem. Wypowiedzi są bardzo szczere, a każda daje do myślenia i wzrusza.


- Żeby dobrze się rozwijała i mądrze, żeby stała się znaczącą marką. Aby każdy znalazł tutaj przyjazne miejsce dla siebie, a "stara" i "nowa" Rybna współgrała ze sobą.

To moja wieś, jestem do niej przywiązany jak do kochanej kobiety, dobrego człowieka i cokolwiek działoby się - nie opuściłbym jej.

Ulubione miejsce? Znad Skotnicy, przy Winnicy - bardzo lubię ten widok.

Mirosław Poręba


- Czego życzyłbym jej gdyby była kobietą? Rybna jest piękna i wyjątkowa. Czego można jej życzyć? Żeby dobrze z tego korzystała i jeszcze piękniała. Rybna ma świetnych mieszkańców, to też jej walor. Ale Rybna przecież nie jest kobietą.

Ulubione miejsce? Cała Rybna mi się podoba.

Zdzisław Frąc- Czego bym życzył Rybnej? Aby była bardziej życzliwa i otwarta a nie dąsająca się.

Moje ulubione miejsce w Rybnej? Hmm, najbardziej chyba lubię drogę w kierunku Bednarzy, w sumie sam nie wiem dlaczego.

Wojtek Poręba- Ulubione miejsce? Jest takie, a właściwie dwa - na Górnej przy ławeczce i widok spod wieży na Głuchówkach (przy ławeczce).

Gdyby Rybna była kobietą, ale przecież nie jest - ale gdyby była to życzyłbym jej aby każdy kochał ją co najmniej tak jak ja. Zapewniłbym ją, że w moim sercu będzie do końca życia i nigdy nie przestanę o nią dbać, zabiegać i troszczyć się.

Wszystkiego najlepszego!

Maciek KędzierskiBardzo dziękuję każdemu panu za poświęcenie czasu i wypowiedź, zwłaszcza że z dość dużym zaskoczeniem się spotykałam.


34 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Łysa Góra

zgubna zieleń

Comments


bottom of page