• Kinga

historia od pierwszego zdjęcia czyli tak się zaczyna wielka przygoda

Pamiętam dzień, w którym bardzo świadomie wzięłam aparat do ręki i zaczęłam robić Rybnej zdjęcia (czyt. porwałam aparat do ręki i biegiem wróciłam na Maciejówkę bo dzień się już kończył). Tych zdjęć przybywało a mi rósł apetyt na poznawanie coraz to nowych miejsc. Największa, najwspanialsza przygoda. Kiedy zdjęć było za dużo przyszedł mi do głowy pomysł by je jakoś publikować, dołączać do opisu spacerów. Z dużą dozą niepewności założyłam bloga, później z jeszcze większą dozą nieśmiałości podłączyłam na profilu społecznościowym. Zdjęcia i spacery po Rybnej - może tytuł nienajlepszy, ale to zadanie twórcze mnie przerosło. Teraz myślę, że ten tytuł jednak jest taki jak powinien być - zwyczajny. Zupełnie zwyczajny - wprost odwrotnie do tego co ma do zaoferowania okolica.


Zależało mi na dwóch rzeczach - pokazaniu jaka Rybna jest piękna i na stworzeniu interakcji z czytelnikami, czyli Wami i było to dla mnie bardzo trudne - jako nowy mieszkaniec nie znałam nikogo. Pamiętam dzień, w którym otrzymałam telefon od nieznajomej osoby, która mówiła mi, że opisałam spacer z jej bliską osobą i że mam czytelników za oceanem i żebym nie przestawała. To było dla mnie ogromne zaskoczenie, ale też i wsparcie bo miałam wątpliwości czy to ma sens, dodało wiary.

Pamiętam też, którego pierwszego mojego posta udostępniła Rybna w Małopolsce na fb - i że było to przełomem i pamiętam początki współpracy z Historiami podkrakowskimi - gminy Czernichów i Liszki. Dziś niezmiennie cieszy mnie każdy komentarz i wrzucone przez Was zdjęcie. Dostaję również wiadomości poza fb - wzruszam się. Dziękuję za każdy ciepły gest, komentarz, polubienie a na spacerze za podniesioną rękę do góry w geście powitania. Bez Was wszystkich nie byłoby Zdjęć i Spacerów w takiej formie w jakiej są, choć to mały lokalny blog i nie wiem jak dalej się potoczy. Dziękuję.

Rybna, Maciejówka - 17 stycznia 2016

#rybna #zdjęciaispacery #spaceryporybnej

64 wyświetlenia0 komentarz
Copyright © Vivamus 2017-2021 All rights reserved
vivamus_element_preview.png
na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer
na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer na spacer