top of page
  • Zdjęcie autoraKinga

tu się kopie, tu się odkrywa


Oficjalnie Państwowy Instytut Geologiczny podaje na dzień 29 czerwca 2019 roku, że w Rybnej jest 11 jaskiń. Ziemia jest jednak żywą planetą a człowiek istotą z natury ciekawą i lubi odkrywać - zatem właśnie odkrywa się DWUNASTA! A właściwie odsłania, teraz trwają mozolne prace by ją oczyścić i odmulić. To ogromny wysiłek całej ekipy.

Zapowiada się bardzo ciekawie, jestem pewna, że będzie stanowić interesujący punkt na geoturystycznej mapie Rybnej. Dla odkrywcy gratulacje a dla odsłaniających ją życzenia spokojnej pracy i sukcesu!261 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

u zbiegu wód

3 commentaires


Dominika Gratkowska
Dominika Gratkowska
02 juil. 2019

Dziękuję za informację :) To bardzo ciekawy rejon, a tak małym zainteresowaniem się cieszy... Jestem jak najbardziej za spotkaniem, tylko mamy dość ograniczony czas, nawet ten łykendowy... Ale zawsze coś można wymyślić - jak nie teraz, to później :) Może kontakt przez priva na FB? Co Pani na to? Zapraszam i pozdrawiam serdecznie :)

J'aime

Kinga
Kinga
02 juil. 2019

Witam Pani Dominiko, z całą pewnością to nie jest Sobotnia, choć rzeczywiście to jedno zdjęcie może ją złudząco przypominać. Więcej informacji po zakończeniu prac. Chętnie spotkałabym się z Panią tutaj, w terenie. Pozdrawiam,

J'aime

Dominika Gratkowska
Dominika Gratkowska
02 juil. 2019

Korytarz do złudzenia przypomina jaskinię Sobotnią. Czy to na pewno nie jest ta sama jaskinia, zinwentaryzowana w 2009 r. przez M. Szelerewicza?

J'aime
bottom of page