top of page
Zdjęcia-i-spacery-po-Rybnej.png

zdjęcia i spacery po Rybnej

  • Zdjęcie autoraKinga

rower i kotlety

Oliwka, Oliwia - piękna młoda dziewczyna, licealistka. Zaczyna się jej przygoda z koszykówką.  Przede wszystkim jednak w wieku 16 lat pokochała sport - jazdę na rowerze. Kojarzycie tę nutkę szaleństwa - wiatr we włosach, szum pędu w uszach, serce dudniące z radości? Trochę tak jest z tą 16-latką. Trochę. Bo ten rower to mobiler, a sport który zaczęła uprawiać to Frame Running (używa się trójkołowego roweru bez pedałów – porusza się, odpychając od podłoża nogami, opierając tułów na specjalnej podporze)*

Antoś - chodzi do przedszkola, to brat Oliwki. Uwielbia kotlety, mógłby je jeść codziennie - a właściwie nie “mógłby” tylko to właśnie je, odmawia innych posiłków. Hmm, uparciuch, mięsożerca? A, przepraszam! Jest jeszcze jedna rzecz, za którą przepada - czekolada,  i to właśnie jest to słowo, którego się w końcu nauczył dobrze wymawiać w wieku 5 lat, choć ma całą gamę słów. Swoich własnych słów. 

Oliwka ma czterokończynowe porażenie dziecięce, a Antoś jej brat spektrum autyzmu. Potrzebują skutecznej rehabilitacji. Oliwia chciałaby mknąć na własnym rowerze, Antoś uwolnić się od kotletów. 

Pomyśl o tym kiedy będziesz składać roczne zeznanie podatkowe. Nie trzeba być hojnym, wystarczy być wrażliwym…
Swój 1,5% podatku możesz przekazać  dla Oliwki w fundacji Mój Sen KRS nr 0000611259  (z dopiskiem “Dla Oliwki”) a dla Antosia z dopiskiem “Dla Antosia”.

442 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
bottom of page