top of page
  • Zdjęcie autoraKinga

o Oliwce i jej bestii


Poznajcie Oliwkę - chodzi do czwartej klasy i nie przepada za matematyką - jak większość z nas. Do szkoły dojeżdża z Rybnej do Przeginii.

Oliwka ma piękne oczy i zabójcze spojrzenie. Ma delikatną urodę. Cała jest delikatna. - a walczy ze smokiem. Poznajcie jej historię - http://fundacjamojsen.pl/oliwka-ksiezniczka-co-sama-walczy-z-potworem/?fbclid=IwAR24PlmtKztPahxf6704SrVBHRrn0_tVW_V2ESVSkaMJbXXGBaMle-atR0E.

Zanim poznałam Oliwkę w realu - wpierw przeczytałam o niej. I zobaczyłam zdjęcie - te niesamowite oczy...

Kiedy spotkałyśmy się by spróbować zrobić "księżniczkowe" zdjęcia - zapytałam którą baśń najbardziej lubi - "Piękna i Bestia". Proszę - Piękna staje przed Wami, Bestia też nam się gdzieś tam przewija (mała, bura "bestia"). Patrząc na zdjęcia z sesji pewnie macie przed oczami Kopciuszka, Księżniczkę na ziarnku grochu, Śpiącą Królewnę. Nie zapomnijcie jednak, że Piękna musi codziennie walczyć z "bestią" - to jej choroba i ograniczenia.

Wesprzyjmy Oliwkę w tej walce. Pod zdjęciami oraz na stronie Fundacji (link powyżej) jest nr konta, na który można wpłacać środki na rehabilitację Oliwki. Niech Bestia wróci do świata baśni a Oliwka niech będzie zawsze Piękną!

Fundacja Mój Sen ING BŚ 55 1050 1100 1000 0090 3091 4833 Tytułem: „wpłata dla Oliwki”

132 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page